Úvod » zápasy » poháry

Report 27.01.2018

publikováno 28.01.2018

Zimní PSC CUP

Sobota, hnusný počasí, nafukovačka, turnaj ... Ideální příležitost sejít se, kopnout si a nechat si naložit od pár soupeřů.

Ale protože jsme fantastický, tak jsme se postarali o překvapení. A hned o 2!(L)(L)
Nejdřív postupem ze skupiny a pak i postupem do finále. Historickej úspěch!

V prvním zápase nás sundal Dream Team, ve druhém jsme sundali Bebečka. Třetí zápas byl zlomovej - boj o postup do semi. Faurecie vedla 2:0. Ale fantastická Persie votočila na 4:2 a přiblížila se bojům o medaile!
Nutno uznat, že jsme porušili hned 2 Radovo přikázání - Nezaútočíš a Zabetonuješ :-@.

A v dalším zápase jsme za to dostali zaslouženej trest. Šlehačky si s náma vytřely prdel. Klasickej kolotoč. Akorát chyběl Pavel Poulíček a jeho žetony.
Ale poučili jsme se. Poslední zápas skupiny s Warriors - fantastickejch 0:0 - pastva pro oči všech odborníků!
Pulpit by určitě udělil 5/5 (*)(*)(*)(*)(*).

To pro nás znamenalo jistotu 3. místa ve skupině - další zápis do zlatý kroniky Persie.
V semifinále na nás vyšly Šlehačky. A protože jsme fakt skvělí, tak jsme neopustili vítěznou taktiku - beton. A byl z toho postup do finále. Všech 6 diváků brečelo smíchy. Jeden dokonce mluvil o emigraci.

Ve finále naše zlatá pohádka skončila. Stříbrem. Warriors byli lepší - gratulace (h5).

Nám patří velkej dík za bojovnost, obětavost a taky za ten historickej úspěch. Díky gólmanovi - podržel.
Cedili jsme krev (doslova), žrali tartan a srali soupeřovo útočníky. Lepší zakončení soboty si neumím představit.
Díky i všem ostatním, včetně bolivijskýho prezidenta, Krtka a Petra "3 žongly" Rady.

Zákrok dne: Zíťas - psychopat, kterej je schopnej ležet na soupeřovo půlce a snažit se zahrát hlavičku (*).