publikováno 23.09.2017

F.C. Holá Beznaděj - FC Persie

Sobota dopo, sluníčko, Jezírko, pohodička ... Ideální příležitost se sejít a kopnout si.

No, sešlo se nás málo. (li)

S jedním člověkem na střídání se hraje blbě. A tak jsme před zápasem ukecali Tomáše K., aby si s náma šel kopnout. Klasickej prales - sebereš kohokoliv, kdo má 2 nohy a je poblíž.(B)
I když jeden rozdíl by tam byl - naše dočasná posila umí kopnout do balonu. A udělá 3 žongly (#prayForRada). Což v našem týmu nikdo jinej neumí. (U)

Zápas pro nás začal fantasticky. Asi ve 2. minutě přišla střela z dálky, kterou tečoval Michal J. - 1:0.
Pak přecházíme na osvědčenou taktiku - Prešovskej beton. M. Pulpit by z nás měl radost (*).
Ještě před poločasem se nám povedlo udělat jeden brejk a skórovat. Nádherná příhra Michala J. před prázdnou kasu a jednoduchej gól pro Dejva.

Druhou půli jsme začali solidně. A k vidění bylo i něco neuvěřitelnýho. Michal B. dostal balon na střed hřiště, soupeř ho fauloval, ale ležící Michal B. stejně poslal balon Michalovi J. Ten se s ním nesral a zvýšil na 3:0.

Zbytek zápasu pokračoval jako první půle - betonem. Soupeř sice dokázal snížit na 3:1, ale víc gólů už jsme mu nepovolili.

A protože jsme konečně jednou předvedli bojovnej výkon, zaslouží si ocenění a poděkování všichni, co dorazili.
Takže Tomáš N., Michal J., Michal B., Petr P., Ondra D. a David - FANTAZIE - DÍK (L)!
A taky speciální poděkování Tomášovi K., že se na chvíli utrhnul od nohejbalu a pomohl nám (L)!

Btw. Vítěznej gól dal Maestro Kruml <:o) (*). Jen tak abyste si všichni všimli ...