Úvod » zápasy » sezona 2015-2016

Report 12.06.2016

publikováno 12.06.2016

FC Persie - Levej výběr

Ideální počasíčko (ip), plná soupiska (M), silnej soupeř (Takovej na jakýho neumíme.) :-@ ... Dalo se čekat, že to bude pro diváka zajímavý, vyrovnaný, málo gólů ...

A něco z toho se i potvrdilo. Soupeř hrál svoji klasiku - málo lidu, poctivá obrana, dlouhý balony + brejky. My jsme do zápasu vstoupili celkem slušně, běhavě, dostávali jsme se do gólovek(Y) (spoustu jich neproměňovali(N)), ale nepolevovali jsme. Naše snaha nakonec byla odměněna prvním gólem. Vedení jsme udrželi do půlky.

Po půli jsme sice pokračovali v aktivitě a vytvářeli si šance, ale řešili jsme je mnohem hůře. Zbytečně dlouho jsme drželi balony, když bylo potřeba dát si příhru a vymíchat soupeře, dokud nebyl zrichtovanej. Narostly nám frňáčky a začali jsme trošku spoléhat, že se to vzadu nějak vohlídá. Nevohlídalo. 1:1.
Ačkoliv se nám jednu z gólovek podařilo proměnit - první gól Davida H. v sezoně(ci)(*)(brb)<:o)(L)(so)(Y), soupeř dokázal celkem rychle srovnat. Zase :'(.

V posledních minutách se nám ale povedlo proměnit ještě jednu šanci, na kterou už soupeř nestihnul odpovědět (B).

PŘEKONALI JSME MAGICKOU HRANICI 50 BODŮ ZA SEZONU !!!

Za týden nás čekají Vallecas. Po zápase bude menší blbnutí, tak kdybyste někdo dokázal dotáhnout člověka, kterej by to natočil nebo případně alespoň nafotil, bylo by to fajn. Ať máme nějakou památku na něco, co už v životě nezažijeme.

A samozřejmě nás čeká i odpolední/večerní blbnutí typu "Dáme jídlo a vylejem si kebule". O tom ještě bude dodáno info v průběhu týdne.

A ať je to moderní, tak ještě 3 srdíčka nakonec (L)(L)(L).