Úvod » zápasy » sezona 2015-2016

Report 05.06.2016

publikováno 08.06.2016

FC Persie - FC Zmar

Neděle, osmá ráno, před zápasem sprchlo, žádný vedro - ideální podmínky pro jeden z vrcholů jara.

Čekal nás Zmar, tým s výbornou obranou a nadějí na třetí flek. My naopak větřili jedinečnou šanci zajistit si přímý postup z prvního fleku (bod stačil), což by byl asi historický úspěch Persie. A vzhledem k výročí tohohle "uskupení" by to bylo i celkem symbolický (I).

Zápas začal opatrně z obou stran, postupně přebíráme otěže (tak nějak by to řekl Čapoun) a soupeře přehráváme. Výsledkem je první gól v soupeřovo síti. Následně zahazujeme pár gólovek (klasika) a soupeř hrozí z ojedinělých šancí - pomohla nám tyč. Poté přidáváme druhýho fíka a do půle už víceméně trpělivě kontrolujeme hru (Y)(R).

Druhou půli začínáme opatrněji, ale celkem rychle se urveme, splaší se nám kladiva a napadáme soupeře místy i na jeho vápně.
Nutno uznat, že to nese ovoce, protože soupeř mnohdy jen odkopává balon a unavený střídá. Ale časem se to zvrtne v klasický oboustranný brejky a zbytečně divokej zápas. Nicméně to už vedeme 4:0 a tak nikdo moc neřeší takovýhle detaily. Zápas se dohrává celkem v klidu, stejně jako v první půli nám občas vyjde i nějaká ta kombinace, góly už ale nepřidáváme. Samozřejmě polevujeme v koncentraci, pouštíme soupeře do šancí a ten dává alespoň čestný gól. Ihned po něm sudí fouknul konec.

Persie se tak stává šampionem 4.A třídy pro sezonu 2015/2016! (ap)(ci)(*)

Mistří! <:o)(h5)(B)(~)(P)(so)(li)(ip)