Report 17.04.2016

publikováno 17.04.2016

Chelsea - FC Persie

Neděle ráno, mokro, v tipovačce mají někteří z nás tipnuto proti Persii, ideální rozpoložení pro nějakou tu ztrátu bodů :-#.

Zápas začal náporem Persie, pár šancí zahozeno ... Toho využil soupeř a začal s námi hrát minimálně vyrovnaně. V první půli si vytváříme gólovky po celkem slušných kombinacích a narážečkách, ale nedaří se nám je proměňovat. Nutno uznat, že spoustu jich pochytal gólman soupeře.

Druhá půle začala stejně jako první - nebezpečí na obou stranách, výborní gólmani. Postupem času začínáme soupeře přehrávat, hodně tomu napomáhá napadání na jeho půlce, často až na jeho vápně. Po jedné z mnoha nádherných kombinací dává gól Kozel a od té chvíle ještě stupňujeme svůj tlak. A výborné napadání přináší ovoce v podobě vstřeleného gólu => Michal J. => 0:2.

Do konce zápasu ještě neúnavně bojujeme a napadáme soupeře, Ten místy přestává stíhat a odvrací jen na auty/rohy. Gól už z toho sice nevytěžíme, ale náš výkon je potřeba vyzdvihnout. Zápas odmakanej, odbojovanej, sem tam na sebe dokážeme i mluvit, prostě balada. (h5)
Jednoznačně jeden z nejlepších výkonů v sezoně, na jaře zatím určitě top (Y). A nutno uznat, že proti nám stál silný soupeř, takže hodně cenný body.
Gólman podržel, s nulou vzadu ... Dobře zakončenej víkend.<:o)