Úvod » zápasy » sezona 2015-2016

Report 10.04.2016

publikováno 12.04.2016 (aktualizováno 17.04.2016)

FC Persie - Do Ugandy jedou Pandy

První s druhým, celkem slušná sestava, vzpomínka na podzimní výsledek - šlágr kola s jasným favoritem. A Persie to nebyla.

Začátek zápasu napověděl, jak bude vypadat jeho zbytek. Nervozita z obou stran, souboje, kořeníčko 8o|.
Zkraje šance přicházely především ze strany soupeře, ale nám se podařilo skórovat z jedné z prvních gólovek a hru jsme alespoň drobet srovnali. Poté přišlo vyrovnání skóre a soupeř nás začal znovu přehrávat. Především souboje byly v první půli naší velkou slabinou, kterou soupeř využil a i za pomoci Dejvovo zkušený teče otočil na 1:3. Nutno uznat, že jsme si i tak dokázali vytvářet šance (hlavně z brejků), ale dřevácky jsme je zahazovali. Soupeř začal hrát dost sebevědomě a drobet profesořil. Důležitej moment přišel někdy před půlí, když dokázal snížit Pepa.

Pandy na to nedokázaly zareagovat, síly na zvýšení tempa už neměly. Toho ve druhé půli po dobré kombinaci využil Michal M. - 3:3. Ačkoli se soupeř dále snažil, ve druhé půli už jsme se mu dokázali vyrovnat v soubojích a místy ho i přehrávat. Následovaly zasloužené góly a konečný výsledek 6:3. Btw. do prázný kasy skóroval Kozel! Druhej gól ve 2 zápasech! Ten kluk chytá životní formu!(*)

Pochválit se musíme za to, jakým způsobem jsme odbránili soupeřovo powerplay. Nedovolili jsme jim téměř žádnou šanci, spoustu střel jsme zablokovali, gólman podržel v průběhu celého zápasu, Míša M. pak podržel ve sprše ... (Y).

Příští týden Chelsea - tak žádný podcenění, na záchranu nám chybí ještě 2 body.