Úvod » zápasy » sezona 2015-2016

Report 03.04.2016

publikováno 04.04.2016

Dohrávka s Vallecas

Po Velikonocích, pěkný počasí, dost lidí, před zápasem žádnej spěch ... to skoro zavánělo průserem.

Do zápasu jsme nevstoupili špatně, dokázali jsme si vytvářet šance, Petr S. se dokonce dostal do tutovky sám před brankářem - neomylně zavěsil. Poté se začal ozývat soupeř a my mu pomohli vlastním gólem - 1:1.
Do půle přišla ještě věc pro Persii nevídaná - gól ze standartky. Nutno přiznat, že gólman Vallecas nám hodně pomohl, když si postavil zeď a vlezl si za ní. (G) Inkognito vole čau.
A samozřejmě toho zkušeně využil David H., když si stoupnul do druhé půlky brány a při střele uskočil(Y).

A aby všeho nebylo dost, před půlí sestoupil bůh do Kozlovy nohy a dovolil mu asi po tisícpětsetdevětset zápasech skórovat za Persii !!! <:o)

Do druhé půle vstoupil soupeř velmi aktivně a místy jsme měli velkou kliku. Jeho tlak dokázalo otupit až naše napadání a čtvrtý gól. Od té chvíle jsme zápasu dominovali, dali jsme si balon, vytvářeli si šance - taky jsme jich spoustu zahodili :-@.
Ke konci utkání se soupeř vyfauloval a Persie si asi poprvé v historii zahrála přesilovku 5 na 3.

Konečné skóre - 6:1.