Úvod » zápasy » sezona 2014-2015

Report 05.10. 2014

publikováno 07.10.2014 (aktualizováno 29.10.2014)

I když to tak dlouho nevypadalo, tak k zápasu s "No Limitem" nastupujeme ve velmi silné sestavě. Proti týmu, který výkonnostně dlouhodobě silně převyšuje úroveň 4.třídy určitě pozitivní zjištění.

Do zápasu vstupujeme poměrně aktivně a soupeře, který začal bez střídání máme poměrně dost střel. Poté soupeři přijíždí další hráč a začíná hrát svoji typickou hru - celozápasovou powerplay. Nutno podoknout, že si to vzhledem ke své herní stránce mohou dovolit a víceméně nás drží pod souvislým tlakem.
Z mnoha šancí soupeř využívá pouze dvě - 0:2.
Následuje naše vyrovnání na 2:2. Na vyrovnání dokáže No Limit vždy velmi rychle odpovědět a tak víceméně pořád prohráváme.
Poločas 3:4.

Druhou půli začínáme zlepšenou obranou a stejně jako v první půli přicházejí chyby soupeře, které pochopitelně plynou z jeho stylu hry. Otáčíme na 5:4. To je ovšem z naší strany vše. Po naší nepřesnosti při přechodu do útoku odevzdáváme balon soupeři a ten srovnává. V posledních 5 minutách jeho tlak vrcholí a nakonec nás vykombinuje jak malý kluky - 5:6.
V závěru zkoušíme powerplay a - na Persii nezvykle - ani při ní neinkasujeme 8o|. Vyrovnat už ovšem nedokážeme.
Hvězdou zápasu byl jednoznačně Ondra J. Těch gólů pochytal opravdu hodně. Palec nahoru.
Góly: Petr Staníček 2x, Michal Jandoš, Petr Pelán, Ondra Mareš

Sprchy se tentokráte účastní hned 4 kusy. Tomu říkám pokrok. K dokonalosti chybělo málo. Třeba to, že 2 se sprchovali nahoře a 2 dole (6).

Co se týká herní stránky ... Určitě jsme do zápasu dali vše, předvedli dobrý výkon ( na naše možnosti ). Takže za přístup všem palec nahoru.
Ale trochu soudnosti. Soupeř byl výrazně fotbalovější, přehrával nás, byl zkrátka lepší. Naše góly byly převážně haluzácký a vyplývaly ze soupeřovo prázdný kasy.

Nicméně výsledkový i herní pokrok oproti loňským střetnutím je na nás znatelný.(h5)